Провідники шляху в праліси

Чехія

 Провідник Мартин Єлінек

Провідник в Шумавському лісі
Народився: Пільзен
Освіта: інженер з управління водними ресурсами та вчнавчання лижний інструктор
Проживає в місті Добрани, Південна Чехія
Мовні навички: чеська, німецька, англійська, французька
Електронна пошта: martinjelinek@seznam.cz
Мобільний телефон: 00420 605 405 739
Адреса: Бронзова 1211, 33441 Добрани

Мартін Єлінек належить до  організації провідників Національного парку Шумава: Шумавська країна без кордонів. https://www.pruvodci-sumavou.cz і в літній період є співробітником в Національному парку Шумава.
Мартін Єлінек проводить походи на природу, в Національний парк Шумава та в праліс Бубіна. Він також організовує проживання та надає інформацію про гастрономічні пропозиції.
Екскурсія в праліс Бубіна починається в Кубова Гут (залізнична станція). Звідти маршрут обходить південною частиною праліс Бубін аж до інформаційного центру Ідіна-Піла. Звідти шлях веде на вершину Бубін. З вершини - назад до Кубова Гут (вокзал). Маршрут становить близько 16 км з підйомом 650 м і спуском 530 м.

  
Wanderführer Martin Jelínek mit Familie

Martin Jelínek gehört zur Wanderführerorganisation des Sumava Nationalparks: Šumavská krajina bez hranic: https://www.pruvodci-sumavou.cz und ist im Sommer Angestellter im Nationalpark Sumava.

Martin Jelínek  organisiert naturkundliche Wanderungen u. a.  im Sumava Nationalpark und zum Urwald Boubin. Er vermittelt auch Unterkünfte und informiert über gastronomische Angebote.

Die Tour zum Urwald Boubin  beginnt in Kubova Hut (Bahnstation). Von dort umrandet der Wanderweg den südlichen Teil des Urwalds Boubin bis zum Informationszentrum Idina Pila. Von dort geht die Wanderung weiter zum Boubin Gipfel. Vom Gipfel führt der Weg zurück nach Kubova Hut (Bahnstation).  Die Strecke beträgt rund 16 km mit einem Aufstieg von 650 m und einem Abstieg von 530 m.

Україна

 Провідниця Ольга Кузевич

Рік народження 1966

проживає в Західній Україні ( Новиця біля Калуша) та частково в Баварії (Німеччина)
володіє мовами: українською, російською, німецькою

Е-МаіІ – адреса: olga.kusewytsch@gmx.de

Мобільний телефон: 0049-(0)175-3267639
0038- 0679096183

Ольга супроводжує з 1996 року німецьких туристів під час їхніх мандрівок в Українських Карпатах.Вона вибирає відповідні тури для мандрівок і організовує місцевих провідників: провідників для мандрівок у гори чи провідників для мандрівок на спеціальні теми: геологія, природознавство, дикі тварини. Розповіді та коментарі провідників Ольга перекладає на німецьку мову.

  
 Провідник Анатолій Яремчишин

Рік народження: 1958
проживає в Західній Україні в місті Львові
дипломований фізик (Львівський національний університет)
володіє мовами: українська, російська, польська, німецька (достатньо)
Е – МаіІ адреса: nfvelorukh@mail.lviv.ua
Телефон:+38 0322760361
Мобільний телефон:+38 0973224260

Анатолій – голова клубу велотуристів та друзів природи «Рух» у Львові. В цій функції він займається концепцією екологічного туризму в Українських Карпатах. До цього належать також роздуми про сітку шляхів на далекі відстані в Карпатах.

Він супроводжує також багато років туристичні групи в Карпатах, організовує пішохідні мандрівки в гори та велотури.

  
 Aліса Смирна

Організатор відпочинку на Закарпатті та в Україні

Рік народження 1979
проживає в Західній Україні ( Дубриничі, що на Закарпатті)
володіє мовами: українською, російською, німецькою, англійською
дипломований філолог німецької мови та менеджер міжнародного туризму

Е-МаіІ – адреса: ass@waldkarpaten.org
Мобільний телефон: +380 50609 4991

Аліса організовує подорожі та велотури для малих груп та та супроводжує індивідуальних туристів на території Закарпаття, а також організовує тури по Україні; проводить екскурсії та пішохідні тури в заповідні зони та праліси, є автором таких екскурсій, як « До етнічних груп Закарпаття», «Німецькі села Закарпаття», « Дерев’яні церкви Закарпаття», та інші. Організовує ночівлю для мандрівників в готелях, пансіонах, або в приватному секторі. При потребі програми супроводжуються перекладом на німецьку мову.